אודותינו

מי אנחנו?

שירותי הובלה ומנוף

לוי הרמות הינה חברה בעלת כלים מהחדישים בתחום.
שפונה לקהל העסקי קבלנים בעלי מקצוע מובילים אנשי מיזוג אלומינים שיש מטבחים דוודי שמש ועוד המון אנשי תעשייה.
אנו נותנים שרות אישי יעוץ וליווי לאנשים פרטיים שמעונינים להרים או להוריד תכולה לדירתם ולא יודעים מאיפה מתחיל התהליך אז אל דאגה דברו איתנו ואנו נסייע ונפתור כל בעיה במהירות האפשרית ובמחיר הכי טוב שיש בשוק !
 
IMG_20210223_122623
IMG_20210222_114704

השירותים שלנו:

מנוף להרמת רהיטים

בעולם המודרני אנשים אוהבים רהיטים גדולים ומרשימים שלא נכנסים במדרגות או במעלית ולכן השימוש במנוף הרמה הוא יעיל זול ובלתי נמנע.

 

מנוף להרמת חומרי בניין

גם קבלני שיפוצים וגם לקוחות פרטיים הפנימו שכדי להעלות חומר לדירה יותר זול מהיר ויעיל להשתמש במנוף הרמה אז עם אתם משפצים אל תחשבו פעמיים ודברו איתנו.

מנוף הרמה להרמת מוצרי חשמל

שלמתם כל כך הרבה כסף על מקרר או מוצר חשמל שלא עובר במדרגות אז אל תחסכו בעוד כמה שקלים עבור מנוף הרמה שיעלה לכם את הרכש החדש בבטחה במקום לפרק דלתות (בתוספת תשלום לסבלים) ולהסתכן במכות ושריטות במדרגות או בזעזוע לתוף מכונת הכביסה. פשוט דברו איתנו 😉

 

מנוף הרמה קטן

מנוף הרמה קטן שנכנס לשבילים צרים חניונים ופותר המון בעיות גישה. לכל הפרטים אל תהססו לחייג.

 

מנוף הרמה/סולם

מנוף הרמה הוא הפתרון להרמת ציוד מכל סוג ישירות לחלון ביתכם במהירות ויעילות קראו בהמשך את המאמר שמסביר בצורה יותר פרטנית ודאגו לעבוד עם חברה בעלת שם הסמכות וביטוחים. בקיצור אנחנו פה!

מנוף הרמה לקומות גבוהות

מנוף הרמה לקומות גבוהות בבניינים גבוהים בניינים רבי קומות אשר הבניין מגיע עד לקומה 20 ויותר, במקרים האלו כאשר רוצים לעבור דירה ישנה תמיד הבעיה איך להעלות את תכולת הדירה למעלה? ולנו יש את הפתרון ! מנופי הרמה לקומות גבוהות שיכולים להגיע עד לקומה 22, לוי הרמות תספק את השרות ברמה הגבוה ביותר הן מבחינת הבטיחות המקצועיות ועד למחיר הטוב בשוק !

צריך שירותי מנוף הרמה? צור קשר עוד היום!

יש לך שאלות? מוזמן לשיחת ייעוץ