תוכן עניינים

הרמות לגובה – הובלת ריהוט ברמה גבוהה

מזל טוב! הגיע הרגע, רכשתם את בית חלומותיכם, אך בית חלומותיכם נמצא בקומה גבוהה או מגדל מגורים, וכל הריהוט יהיה קשה להובלה כך ללא מנוף הרמות לגובה שיהפוך את כל החוויה להרבה יותר פשוטה, ומהירה. מנופי ההרמה נכנסו לעולם ההובלות ממש בעשור האחרון והפכו את כל התהליך לקל יותר, יעיל יותר, וחסכוני בזמן. אם בעבר זה נשמע לכם תהליך מסובך, הרי שהיום זה כלל לא כך. מיד תגלו כיצד.

הרמות לגובה – תרימו לעצמכם, מגיע לכם

כשאתם שומעים את המילה 'מנוף' אתם לבטח חושבים על המנופים הכבדים הקשורים לאתרי הבניה השונים. אך זה לאו דווקא המצב. כשמדובר על מנוף הרמה המבצע הרמת רהיטים, מדובר על מנופים שהוכשרו במיוחד לשם כך. מנוף מרים משא של תכולה כבדה שסבלים לא יכולים להרים על גבם ולשנע אותם בחדרי המדרגות, או פריטים מיוחדים כמו פסנתרים, או כל ציוד שלא נכנס במעלית.

כאשר שוכרים מנוף להרמת רהיטים לרוב עושים זאת בשל מעבר אל בניין ישן בו אין מעלית, או מעבר אל מגדל קומות גבוה בו אפשר לשנע את הציוד והריהוט דרך חלון המרפסת הגדול ביותר בבית.

בחירת חברה המספקת מנוף הרמות משא לגובה היא בחירה שחייבת להיעשות בכובד ראש, ולא להקל ולבחור כל חברה. על מנת שתוכלו לשכור מנוף הרמה לקומות גבוהות או מנוף רמה לכל קומה בעצם, מומלץ לשכור חברת מנופים לה יש את ההסמכה הפורמלית ובעלת מספיק וותק ונסיון בתחום. הבטיחות צריכה להיות דבר ראשון בראשכם, וכל שאר הדברים רק לאחר מכן. מהרגע שבו תדעו ששכרתם חברת מנופים שדואגת לבטיחות, תוכלו להיות רגועים ולהמשיך את תהליך מעבר הדירה בנחת.

הרמות לגובה – יתרונות ושאר מסקנות

מגוון רחב של יתרונות קיים בהתנהלות עם מנוף רהיטים כאשר עוברים דירה. כך תהליך שבעבר היה מסורבל, ופוגע ברמת בריאות הסבלים וברמת שמירה על איכות הריהוט הפך להיות קל, פשוט, נגיש ושומר על כל מי שמסביבו. פרט לעובדה זו, ישנם לא מעט יתרונות נוספים לתהליך של הרמות משא לגובה עם מנוף מרים משא כמו:

  • שימוש במנוף הרמות לגובה מקצר את משך ההובלה באופן משמעותי.
  • מנוף הרמה הוא אמצעי בטיחותי מהגבוהים ביותר להעברת ריהוט כבד. מנוף רהיטים הוא בעל תפקיד מרכזי להובלת ריהוט כמו מיטות כבדות, פסנתרים, כורסאות, סלונים, מקררים גדולים במיוחד, וכל ריהוט שאינו נכנסת במעלית או כבד מדי להעברה בחדר המדרגות.
  • מנוף הרמה לקומות גבוהות אינו מייצר רעד על הריהוט, מה שיוצר שקט בהובלת הריהוט אל תוך הבית ולא מסכן את הריהוט באופן פיזי.

חשוב שתזכרו שכאשר אתם מתכננים את מעבר הדירה, עליכם לשכור מנוף הרמה המתאים לצרכים שלכם. הרמות לגובה הן כן תלויות גודל, משמע, חשוב לקחת בחשבון שמנוף הרמות לגובה חייב להתאים ברמת הגודל בהתאם למעבר שלכם. ישנם מנופים המגיעים לגובה מסוים, וישנם מנופים היכולים להרים ריהוט עד משקל מסוים.

חברת לוי הרמות, בעלת כלים מהחדישים ביותר בתחום הרמות לגובה עם המוני לקוחות מרוצים החל מקהל עסקי הקבלים ועד לאנשים פרטיים המבצעים מעברי דירה ובתי עסק. החברה מעניקה ליווי אישי, ייעוץ, ושירות מקצועי ללא דופי. מוזמנים לצור קשר איתנו ולהרגיש בטוחים כבר מהרגע הראשון.

הרמות לגובה – שאלות ותשובות

האם הובלה עם מנוף הרמה מייקרת משמעותית במחיר?

התמחור עבור מנוף הרמות לגובה מתומחר לפי שעה, ובנפרד מחבילת ההובלה שנקבעה עמכם מראש מול חברת ההובלה. המחיר נע מהחל מ300 ₪ עבור שעה ויכול להגיע גם מעל לאלף ₪, כל זאת בהתאם לצרכים שלכם.

האם יש ביטוח לתכולה?

על החברה שממנה אתם שוכרים את המנופים לצורך הרמות משא לגובה לבטח את התכולה ובתווי התקן המחמירים ביותר, ומומלץ אכן לוודא שזה קורה. כמו גם, כל מפעיל המכבד את עצמו ואת עובדיו יבטח את העובדים גם כמובן.

איך יודעים מהי גישה נוחה בבניין למנוף?

כבר לפני שתזמינו את המנוף, אכן יש לוודא שקיימת גישה גם באוויר, וגם בקרקע. משמע, מקום חניה למנוף הצמוד אל משאית הובלה ומרפסת או חלון מספיק גדול, דרכו ניתן יהיה להעביר את הציוד, וגם להוציא ציוד ישן יותר. בהנחה ואין גישה נוחה או חניה וזווית למנוף, ניתן להזמין מנוף זרוע המתאים למקומות צפופים יותר.

מי דואג להזמין את המנוף?

את המנוף אפשר להזמין דרך חברת ההובלה, אך היתרון הוא שאתם לא חייבים את המנוף שממליצה עליו חברת ההובלה. היות ומדובר בתשלום נפרד, תוכלו להזמין כל מי שאתם חפצים בו במידה ויש לכם היכרות מוקדמת, או המלצה נפרדת.

איך יודעים לכמה זמן צריך את המנוף?

על סמך הפרמטרים שתתנו לאנשי המקצוע, כך תתוזמן הובלה עם מנוף. תלוי כמות ציוד, תלוי מקום העברה, מיקום למיקום, תלוי כמות מנופים ותלוי כמות אנשי מקצוע המגיעים אל אתר ההעברה.

 

השמעת המאמר לכבדי ראייה

הרמות לגובה
תוכן עניינים
השאירו פרטים להצעת מחיר או ייעוץ מקצועי
אולי תתעניין גם