השכרת מנוף הרמה – מנופי סל, מנופים להשכרה

תוכן עניינים

השכרת מנוף לכל מטרה – משאית מנוף להשכרה

בעבר, מנופים היו רלוונטיים בעיקר עבור חומרי בניין באתרי בנייה והשכרת מנוף לא הייתה שכיחה. כלומר, כל חברה אשר עסקה בפרויקט בנייה כלשהו, הייתה שוכרת מנוף הרלוונטי עבור עבודה באתר הבנייה. מעבר לכך, היו שוכרים אותם גם עבור צרכי תעשייה. בשנים האחרונות ניתן למצוא שירותי מנוף להשכרה הדואגים להזמין מנוף גם עבור שוק ההובלות הפרטי.

אם בעבר כל ההובלות היו מתבצעות באופן ידני על ידי סבלים של חברת ההובלה שהיו מגיעים ונושאים את הציוד למשאית ההובלה וממשאית ההובלה ליעד החדש, הרי שכיום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות בין היתר גם שירות הובלה עם מנוף, המאפשרת לקצר את זמן ההובלה ובעיקר להעניק פתרונות טובים ביותר למקרים שבהם יש קושי לבצע את ההובלה בשל סיבות שונות.

מתי כדאי לבחור שירותי מנוף הרמה עם הובלה

קיימים לא מעט מקרים שבהם אין צורך כלל לבחור בשירות מנוף הרמה לגובה עבור ההובלה וניתן לבצע את ההובלה בצורה הרגילה ולהעביר את הציוד והריהוט באופן ידני ממקום למקום. יחד עם זאת, ישנם מקרים שבהם בהחלט כדאי לשקול את שירות של הובלה באמצעות מנוף:

לא תמיד יש גישה נוחה להעברת הריהוט ובמיוחד הגדול והכבד. לעיתים קרובות מדובר על חדר מדרגות קטן, מסדרון צר, דלת שהריהוט לא עובר בה ועוד. במקרים מעין אלה, במקום להתחיל לפרק רהיטים ולהרכיב אותם מחדש, ניתן פשוט לבחור בשירות להשכרת מנוף ולבצע את העברת הריהוט הנדרש דרך החלון או המרפסת באמצעות מנוף להרמת רהיטים

המנוף המדובר למעשה חוסך את הקושי הכרוך בהרכבה ופירוק של רהיטים גדולים רק בכדי שהם יצליחו לעבור בדלת או במדרגות הצרות וכן, חוסך את זמן ההובלה ומאפשר לכל הרהיטים לעבור בצורה בטוחה ליעד שלהם.

מקרה נוסף שבו מנוף להעברת דירה יכול להיות מאוד רלוונטי הוא, בכל מקרה שבו מדובר על דירה הממוקמת בקומה גבוהה ואין מעלית בבניין או שמדובר על מעלית קטנה שאינה מאפשרת להעביר ריהוט גדול וכבד. גם במקרה הזה השכרת מנוף להובלה מהווה את האופציה הטובה ביותר. היא מאפשרת להעביר גם ריהוט כבד בצורה קלה ונוחה, מקצרת את זמן ההובלה ושומרת על הריהוט והציוד. במקרה שבו יש צורך להעלות את כל הריהוט במדרגות, עד לקומה גבוהה, סיכוי טוב שהוא יינזק. על כן, כדי לשמור עליו בתהליך ההובלה, אין ספק שכדאי להיעזר בסוג ההובלה המדובר של השכרת מנוף.

במקרים מסוימים, בהם אין צורך להעביר תכולת דירה שלמה, אך יש צורך להעביר רהיט גדול או כבד אשר בלתי אפשרי להעביר אותו בצורה רגילה, דרך חדר המדרגות או באמצעות המעלית ועל כן, גם במקרים הללו כדאי לבחור את האופציה להעביר את הרהיט באמצעות מנוף.

אצל מי אפשר להזמין השכרת מנוף?

אם מדובר על הובלת דירה, הרי שניתן למצוא כיום חברות הובלות אשר עובדות עם חברות קבועות המציעות שירות להשכרת מנוף במקרה שבו מעוניינים בשירותי הובלות עם מנוף. יחד עם זאת, חשוב מאוד לדעת כי אם אינכם רוצים לעבוד עם החברה הקבועה שחברת ההובלות עובדה עימה, אתם יכולים לבחור באופן עצמאי חברה המציעה שירותי השכרת מנוף. כמובן שהמטרה היא לבחור את החברה המציעה את המחיר הטוב ביותר, את המנוף המתאים ביותר לצרכים שלכם ועוד. לא כדאי לבחור חברה רק בהתאם למחיר הזול ביותר שכן, אם אין לה ביטוח או שהמנופאי לא מוסמך לבצע את העבודה, הרי שאתם יכולים לצאת בנזק כלכלי. על כן, חשוב לבחור את החברה הנכונה.

לפי מה בוחרים חברת מנופי הרמה עבור עבודות מנוף?

אם אתם מחפשים חברה ממנה תוכלו להשכיר מנוף הרמה ברמלה, חשוב מאוד שתבדקו כמה דברים חשובים ביותר טרם תבחרו בה:

ראשית כל, חשוב שהחברה תציע השכרת מנוף מסוג שאתם זקוקים לו באמת עבור הובלת תכולת דירה. ישנם מנופי הרמה שמתאימים יותר לאתרי בנייה או לתעשייה. המנופים המתאימים להובלת דירה לרוב יהיו מנופים ניידים בצורת סולם המורכבים על משאית. השכרת משאית מנוף מחברה מנוסה שמבינה את הצורך שלכם ויודעת כיצד להתאים את המנוף לסוג ההובלה, היא הבחירה הנכונה עבורכם.

כמובן שחשוב מאוד לוודא כי המנופאי אשר מגיע יחד עם המנוף לצורך הפעלתו יהיה מוסמך בהפעלת מנופים מהסוג המדובר, שהוא יהיה מקצועי ביותר בתחום, מנוסה ובעל ותק בהפעלת מנופים. המטרה היא להבטיח שהריהוט שיש צורך להעביר באמצעות המנוף ותכולת הדירה כולה במידה ומדובר על העברה של תכולת דירה שלמה, תגיע ליעדה בשלום.

על אף שחשוב לוודא כי מדובר על מנופאי מוסמך, מקצועי ומנוסה בתחום, חשוב מאוד שלא לוותר על בדיקה לגבי הביטוח שהחברה מציעה על הובלות באמצעות מנוף. המטרה היא להבטיח שיהיה לכם פיצוי ראוי בכל מקרה שבו יגרם נזק כלשהו לתכולת הדירה שלכם במהלך ההובלה.

מעבר לכך, כדאי מאוד לקבל המלצות אודות החברה המציעה השכרת מנופים על מנת לוודא כי מדובר על חברה אמינה שניתן לסמוך עליה.

שאלות ותשובות

כמה עולה השכרת מנוף?

העלות של מנוף להשכרה תהיה בהתאם לשעות עבודה. כלומר, מחירון ייקבע בהתאם לשעה והפרמטרים שבגינו ייקבע מחיר הם: מורכבות העבודה, החברה שבוחרים בה ועוד.

האם כדאי להזמין שירותי מנוף בכל מקרה של הובלת דירה במנוף הרמה?

אם יש לכם ריהוט כבד, אם אתם מתגוררים בקומה גבוהה, אם אין גישה להעברת תכולת הדירה ליעדה החדש ואם אתם רוצים לחסוך בזמן ההובלה, מדובר בהחלט על שירות המתאים לכם ביותר ויכול לסייע לכם. בכל מקרה אחר, מדובר על שיקולים אישיים שלכם כאשר כיום להובלה באמצעות מנוף יש לא מעט יתרונות שבגינם כדאי בכל מקרה לבחור בה, במידה ואין בעיית תקציב העומדת על הפרק.

 

השמעת המאמר לכבדי ראייה

השכרת מנוף
תוכן עניינים
השאירו פרטים להצעת מחיר או ייעוץ מקצועי
אולי תתעניין גם