תוכן עניינים

מנוף סולם – בדיוק מה שאתם צריכים עכשיו

אם אתם נמצאים בתקופה של מעבר דירה או משרד ויש לכם ריהוט כבד, כיום זאת לא בעיה. אם בעבר זה היה קורה, אין ספק שזה היה מאד מורכב לעשות זאת. אך היות ובשנים האחרונות חל שינוי משמעותי ומהותי בעולם ההובלות בזכות מנוף סולם אז היכולת לעבור עם ריהוט כבד, בהחלט אפשרית. הובלה עם מנוף היא הפיתרון שלכם. השכרת מנופים היא נגישה, במחירים סבירים, ומיועדת להעברת ריהוט במשקל כבד באופן יעיל, בטיחותי ונוח שמקצר את התהליך והופך אותו לבטוח יותר.

מנוף סולם – היכרות ראשונית 

נעים להכיר! מנוף סולם הוא מנוף שמיועד להעברת ציוד ויכול להתמודד עם רהיטים במשקל כבד, ובאופן אפקטיבי עם סל הרמה ייחודי. המנוף הכי גבוה יכול להגיע אפילו לקומה 15, ומעלה. 

המנוף הוא כלי מתוחכם ומתקדם ונולד בכלל ביוון העתיקה כאשר השתמשו בו להרמת חפצים למרחקים רבים. כיום, המנוף הרבה יותר מתקדם מן הסתם טכנולוגית ובעל מבנה מכני המורכב ממערכת הידראולית וגלגלות. המנופים של היום מגיעים להרמת עשרות טונות לגברים של עשרות מטרים.

מנוף סולם הוא מנוף שמותקן על טנדר או על משאית ומורכב מזרוע מתכווננת. הזרוע נפתחת לגובה רב מה שמאפשר לה להגיע לקומות גבוהות במיוחד. מנוף הרמה מסוג סולם שונה משאר הסוגים. הזרוע שלו היא לא טלסקופית וגם לא מפרקית. היא מאפשרת להימתח באופן יציב לגובה רב כאשר בקצה שלה ישנו סל הרמה שנע לאורכה. מנוף להרמת רהיטים מסוג סולם מופעל מהקרקע על ידי מפעיל מקצועי שהוכשר לכך. ובכלל, כל מנוף הרמה חייב להיות מופעל על ידי אנשי מקצוע שהוכשרו והוסמכו לכך.

מנוף סולם – יתרונות עיקריים

כאמור, מעבר לעובדה שזרוע מנוף הרמות לגובה מסוג מנוף סולם היא יתרון בפני עצמה, ישנם עוד יתרונות עיקריים היכולים לסייע לכם בזמן העברת דירה עם מנוף מסוג זה:

  • אופן הטענת ציוד

להבדיל מסוגי מנוף הרמה אחרים להם יש וו הרמה בעל קשירה של הריהוט או הציוד לוו, מנוף סולם מאפשר פריקה וטעינה באופן קל יותר. התהליך אפילו יותר יעיל במקומות שאין גישה נוחה להעברת דירה, וזרוע המנוף צריכה להכנס אל תוך הדירה ממש כדי להתמקם מעל הריהוט לצורך קשירה בטוחה יותר. בנוסף, מנוף להרמת רהיטים שמותקן על משאית או על טנדר נייד באופן ייחודי וכך גם יכול לקבל גישה אל שטח עירוני בנוי.

  • הובלה מהירה

כל הובלה עם מנוף הרמה במרכז או בכל מקום אחר מסתכמת ביעילות רבה מבחינת מהירות ההובלה. אין שום צורך לשנע את הריהוט והציוד בחדרי המדרגות, לא צריך לנווט את הריהוט בתוך המעלית, אלא לסמוך על המנוף שיבצע הרמה ישר אל תוך פתח הבית או המשרד.

  • חסכון בהרכבה ופירוק

מנוף זה או כל מנוף הרמה אחר חוסך גם את נושא ההרכבה והפירוק של ריהוט גדול היות והוא מעמיס את הריהוט כפי שהוא, ואף שומר על בטיחותו. כמו כן, העברה עם מנוף זה משמרת את הריהוט היות ואינו מתנייד בתוך מקומות צפופים כמו מעלית או חדרי המדרגות.

חברת לוי הרמות, בעלת הכלים החדישים ביותר בתחום הרמות לגובה ומנופים מעניקה שירות אדיב ואישי למגוון לקוחות מרוצים החל מקהל הקבלנים ועד לאנשים פרטיים המבצעים מעברי דירה ובתי עסק. החברה מעניקה ליווי אישי, ייעוץ אישי, ושירות מקצועי ללא דופי ובסטנדרטים גבוהים במיוחד. אנחנו מזמינים אתכם להרגיש בטוחים איתנו כבר מהרגע הראשון.

 מנוף סולם – שאלות ותשובות

כמה עולה להשכיר מנוף סולם לקומות גבוהות?

השכרת מנוף הרמה לצורך העברת דירה או משרדים מתומחרת על סך שעה והפרמטרים המרכיבים את המחיר הם היקף העבודה, כמות הציוד, משקלו, גובה הדירות או המשרדים וכמות הצוות המפעיל. המחירים יכולים להתחיל ב300 ₪ עבור שעה ולהגיע גם למעל אלף ₪ לשעה. ברוב המקרים מחיר ההשכרה כולל בתוכו גם את שכר המפעיל, אך חשוב לבדוק זאת היטב לפני שסוגרים הזמנה.

מהם כללי הבטיחות בעבודה עם מנוף להרמת רהיטים לגובה?

עבודה עם מנוף הרמה במרכז או בכל מיקום אחר היא עבודה מסוכנת, והיא דורשת הקפדה על תנאי בטיחות מחמירים במיוחד וזאת על מנת לשמור על ביטחון הצוות המקצועי, על העוברים והשבים וכמובן גם על בטיחות הציוד.

לפני הכל, הצוות המקצועי חייב לוודא את תקינות המנוף לפני שמפעילים אותו, אחרת לא יהיה בטיחותי לעבוד איתו. לאחר מכן, חייב לוודא שאכן כל מפעיל הוא בעל רשיון לשימוש במנוף מסוג זה, ועבודה בגובה. על המנוף לעבוד את הבדיקות המחמירות ביותר. איזור העבודה חייב להיות מגודר וכל מי שעובד בסביבת המנוף מחוייב בחבישת קסדה למען בטיחותו.

משקל הריהוט מחוייב בדיקה ווידוא לראות שלא עובר את המשקל המתאים למנוף המסוים הנבחר, והעבודה חייבת להיעשות בתנאי מזג אוויר מתאימים ולא ברוחות חזקות, עומס חום, או סופות גשמים וברקים.

מי אחראי על ביטוח הציוד והריהוט?

החברה ששכרתם אחראית על ביטוח הציוד והריהוט, אך כאמור, מומלץ לוודא שהדבר אכן כתוב בהסכם שאתם חותמים מול החברה ששכרתם. בנוסף, חשוב להזכיר ששירות מנוף הוא שירות נפרד לחלוטין מחבילת ההובלות מול חברת ההובלות, ועל כן הוא יהיה בעל הסכם נפרד, וגם תשלום נפרד.

 

השמעת המאמר לכבדי ראייה

מנוף סולם
תוכן עניינים
השאירו פרטים להצעת מחיר או ייעוץ מקצועי
אולי תתעניין גם