מנוף קטן – במנופים הגודל גם קובע

תוכן עניינים

מנוף קטן – מה הוא מסוגל לעשות ?

ענף ההובלות התפתח בשנים האחרונות ועבר חדשנות מהותית. התפתחות המעידה על יעילות, קיצור זמן ההובלות ושינוע ריהוט וציוד באופן בטוח וקל באמצעות מנוף קטן או מנוף גדול להרמה. כך חוסכים בזמן ההובלה, מצמצמים סיכונים ומייעלים באופן משמעותי את ביצוע ההובלה.

מה שבעבר היה מסורבל, לא בטיחותי וגרם לנזקים גופניים לסבלים, ואף נזקים לציוד, הפך היום לפשוט יותר. תוך כמה שעות העברת ריהוט כבד יוכל להתבצע אל תוך הביתה בנחת. כמו גם הוצאת ציוד ישן. כל זה תלוי מיקום, גישה, מחירים וצרכים כמובן. מאיפה מתחילים? מיד תדעו הכל.

 

מנוף קטן – מהם שירותי מנוף?

עולם המנופים כבר מזמן לא שייך אך ורק לבניית בניינים בלבד, או פינוי פסולת מאתרי בניה. העולם הזה הפך מאד משמעותי וחשוב בכל מה שקשור להובלות. בין אם מדובר בהובלת דירה, ובין אם מדובר בהובלה עסק. כך או כך, למנופים שהתחדשו טכנולוגית יש תפקיד מהותי בתהליך ההעברה שלכם, והם הפכו להיות השחקן הראשי במערכה.

לפני שכבר תרוצו לדבר עם חברת ההובלה שלכם, חשוב שתדעו. שירות מנוף הרמה ניתן על ידי איש מקצוע חיצוני שאינו קשור לחברת ההובלה שלכם. משמע, כאשר אתם סוגרים חבילת שירות עבור הובלת דירה, מחיר מנוף להרמת רהיטים אינו כלול בחבילה. התשלום הוא נפרד אל השירות החיצוני.

עובדה זאת מאפשרת לכם למעשה לבחור כל ספק שירותי מנוף הרמה בתל אביב או בכל מקום אחר. תמיד תוכלו להתייעץ עם חברת ההובלות ולקבל המלצות. אך אם אתם בהיכרות מוקדמת עם נותני שירות בתחום, או המליצו לכם מאד על מישהו מסוים, תוכלו לשכור את שירותיו.

היות והמנופים מתניידים על גבי רכבים מיוחדים המיועדים להם ספציפית, הם גם מגיעים בגדלים וסוגים שונים. כך הם יכולים להשתנות בהתאם לצרכי ההובלה. ישנם מנופים המגיעים עד לקומה השישית. ישנם מנופים המגיעים עד לקומה התשיעית וישנם גם אלו המגיעים עד לקומה שבע עשרה.

גדלי המנוף משתנים, מנוף קטן או מנוף גדול, זה כבר תלוי סוג המעבר שלכם וחשוב לוודא היטב עם אנשי המקצוע איזה מנוף אתם צריכים. ישנן מאות חברות המעניקות שירות מנוף ובעלות זמינות גבוהה במיוחד.

מטרת המנוף היא לשנע ריהוט כבד שלא ניתן להעבירו בחדר המדרגות, או אינו נכנס במעלית. או לחילופין מעבר אל דירה גבוהה במיוחד.

כאשר אתם מזמינים שירותי מנוף, חשוב לזכור שבימי הקיץ ישנו עומס לא שגרתי של מעברי דירה. כך שאם אתם עוברים דירה בקיץ, סגרו את הפינה הזאת כשבועיים לפני תאריך המעבר.

 

מנוף קטן – כמה זה עולה לכם?

אין שום עוררין על כך שתקציב הוא פרמטר שמשחק תפקיד ראשי כאן. לכן כשאנחנו מדברים על מנוף הרמה מחיר הוא דבר שיש לתכנן אותו מראש לתשלום נפרד. מנוף להרמת רהיטים בין אם הוא מנוף סולם או מנוף מסוג אחר משתנה בהתאם לצרכי המעבר.

האם הקומה גבוהה מהרגיל? האם הציוד כבר באופן מהותי? האם יש צורך להוציא ציוד ישן מחוץ לבית עם המנוף? כל אלו הם פרמטרים שגם מרכיבים את המחיר. העלות לרוב נעה החל מ300 ₪ לשעת עבודה ויכולה להגיע גם מעל ל3000 ₪ לשעת עבודה.

כמובן שאינכם חייבים להזמין מנוף לשתי הכתובות של המעבר, אלא רק לכתובת אחת גם ובכך לחסוך חלק מהמשאבים.

חברת לוי הרמות, היא חברה בעלת כלים מהחדישים ביותר בתחום הרמות לגובה עם המוני לקוחות מרוצים החל מקהל עסקי הקבלים ועד לאנשים פרטיים המבצעים מעברי דירה ובתי עסק. החברה מעניקה ליווי אישי, ייעוץ, ושירות מקצועי ללא דופי. צרו עמנו קשר כבר כעת, ונשמח ללוות אתכם באופן אישי בתהליך המעבר.

 

מנוף קטן – שאלות ותשובות

איך לבחור מנוף להובלת דירה?

בבואכם לבחור חברות מנוף הרמה המספקות מנוף קטן או מנוף מגודל אחר חשוב שתבדקו עבודות קודמות. משמע, אל תתביישו לשוחח עם לקוחות קודמים ואפילו 'להפתיע' ולראות עבודה בזמן אמת. לרוב כל חברת הובלות עובדת עם חברת מנופים בשיתוף פעולה, כך שלא צריכה להיות לכם בעיה לבחור חברת מנופים. הפעילו שיקול דעת, שאלו את השאלות הנכונות וזכרו שהבטיחות, המקצועיות וההסמכה הם מעל לכל.

מי משלם עבור מנוף מרים משא לגובה?

מנוף רהיטים בין אם זה מנוף הרמה לקומות גבוהות או לא, משולם על ידי הלקוח בצורה ישירה לחברת המנופים. כאמור, מדובר בשירות חיצוני שאינו קשור לחברת ההובלה שלכם.

איך עובד נושא הביטוח במנופי הרמה?

רוב רובן של החברות מבטחות את התכולה ומן הסתם גם את אנשי הצוות שלהם. אם חלילה קרה ונגרם נזק לתכולה, תהיה לכם הזכות לתבוע את חברת המנופים.

מהם סוגי הריהוט והציוד שאפשר להעלות עם מנוף קטן?

מרים משא לגובה מאפשר יכולת שינוע של מגוון ציוד וריהוט. בין אם מדובר בפסנתרים כבדים ורחבים שלא ניתן להכניס למעלית, ולא ניתן להעלות ולנווטם בחדרי מדרגות. ובין אם מדובר בסלונים, כורסאות, מוצרים חשמליים כבדים או רחבים במיוחד. למעשה, כל ציוד שקשה לשנע אותו בחדר המדרגות, להעלות במעלית, או להעביר אל קומה גבוהה במיוחד.

להעברת ציוד עם מנוף יתרון רב ששומר על בטיחות הסבלים, וגם על בטיחות הציוד מלהינזק בניווטים השונים במעברים בחדר המדרגות.

 

השמעת המאמר לכבדי ראייה

מנוף קטן
תוכן עניינים
השאירו פרטים להצעת מחיר או ייעוץ מקצועי
אולי תתעניין גם