תוכן עניינים

מנוף רהיטים – כל מה שאתם צריכים לדעת עליו

השכרת מנוף רהיטים הוא שירות נצרך בארץ בכל מיני סיטואציות. בניית בניינים, עבודות ציבוריות לגינון, עבודות חקלאות ועבודות טכניות. על מנת שתוכלו להתאים את סוג המנוף אל סוג העבודה שאתם זקוקים לה, חשוב שתבחרו נכון מבין מגוון המנופים שיש בשוק את המנוף המתאים לכם. כדי שתוכלו לעשות זאת, אנחנו שמחים לפרוש בפניכם את הסוגים השונים של המנופים ואת ההבדלים ביניהם.

 

מנוף רהיטים – איזה סוגי מנופים קיימים?

אם אתם לא עוברים דירה, עוברים משרד, או עוסקים בענף הבניה רוב הסיכויים שמעולם לא חשבתם על מנוף רהיטים או על כל סוג אחר של מנוף. אבל אם אתם כן בסיטואציה הזאת, בהחלט יש כמה פרמטרים שיעניינו אתכם בתחום. מחירים, סוגים, כמה משקל הם יכולים לשאת ועד איזה גובה קומות יכולים להגיע ולבטח עוד שאלות טכניות רלוונטיות.

כשאתם חושבים על מנוף, מה עולה לכם בראש? אין ספק שמדובר בכלי כבד שעל מנת להפעילו, יש צורך בהכשרה מיוחדת. מה שאומר שהצוות המפעיל אותו חייב להיות מקצועי ללא דופי. ההפעלה מחייבת בשמירה על כללים ספציפיים ועל תקנות בטיחות בהחמרה מיוחדת. כמו כן, לפני שהמנוף מופעל בעבודת המעבר לשמה שכרתם אותו, עליו להיבדק מבחינת בטיחות ותקינות.

כשאתם שוכרים שירות מנוף הרמה חשוב להתייעץ לפני הכל עם חברת ההובלות ששכרתם. לחברת ההובלות יש נסיון עם מנוף להרמת רהיטים ועם חברות המשכירות מנוף להעברת דירה היות והן עובדות ביחד כל הזמן. כמו כן, חשוב שתדעו, התשלום עבור מנוף רהיטים הוא בנפרד, ואינו כלול בחבילת ההובלה. כך שתוכלו בעצם לשכור כל חברה שאתם חושבים עליה, או מעוניינים בה.

 

ההבדלים בין המנופים השונים באים לידי ביטוי בפרמטרים אלו:

  • טכנולוגיה – עולם המנופים עבר שדרוג משמעותי בשנים האחרונות וכך מנוף הרמה לקומות גבוהות או פחות הפך להיות חדשני ביותר תוך כדי שהוא שומר על בטיחות הציוד. כמובן שלצורך הפעלתו יש לעבור הכשרה מקצועית ולקבל הסמכה פורמלית רלוונטית.
  • גובה – מנוף רהיטים נבדל זה ממשנהו ברמת הגובה אליו הוא מסוגל להגיע על מנת להכניס ציוד אל תוך הבית, או להוציא ציוד מתוך הבית. ישנם מנופים שיכולים להגיע גם לקומות גבוהות במיוחד כמו 25 פלוס. אך חשוב לדעת כי מדובר בעלויות גבוהות במיוחד.
  • משקל – מנוף להרמת רהיטים נמדד גם במשקלו, ולכן לא כל המנופים הם בעלי אותו משקל. מנופי הרמה נמצאים במשקל שאותו הם יכולים להרים לגובה, ולכן, מנוף כבד יותר יוכל לשאת משקל לקומות הגבוהות יותר.

 

מנוף רהיטים – כמה זה עולה?

מחיר עבור שירותי מנוף להעברת דירה בין אם מנוף סולם ובין אם מנוף מסוג אחר משתנה בהתאם לגובהו, למשקלו, ולמשקל עליו להרים. קומות גבוהות וריהוט במשקל כבד יתומחרו במחירים גבוהים יותר. תוכלו לשכור מנוף לכמה שעות, וגם ליום שלם. גם הזמן הוא פרמטר המשפיע על המחיר. הובלת ריהוט וציוד בסיוע של מנוף רהיטים מעניקה הגנה מקיפה על הציוד, מקצרת את זמן ההובלה, הופכת את ההובלה לחלקה יותר וגם שומרת על בטיחותם של חברי צוות ההובלה.

המחיר יכול להתחיל מ-300 ₪ לשעה, ולהגיע גם לאלפי שקלים, כאמור, תלוי צרכי ההובלה שפירטנו מעלה.

חברת לוי הרמות, היא חברה בעלת הכלים החדישים ביותר בתחום הרמות לגובה עם המוני לקוחות מרוצים החל מקהל עסקי הקבלנים ועד לאנשים פרטיים המבצעים מעברי דירה ובתי עסק. החברה מעניקה ליווי אישי, ייעוץ אישי, ושירות מקצועי ללא דופי. צרו עמנו קשר כבר כעת, ונשמח ללוות אתכם באופן אישי בתהליך המעבר.

 

מנוף רהיטים – שאלות ותשובות

איך יודעים לשכור את המנוף הנכון?

בבואכם לשכור מנוף סולם להרמה לקומות גבוהות חשוב שתגדירו את הצרכים הבסיסיים שלכם. מועד, שעות, גובה הקומות, כמות הציוד הנדרש להעברה ועוד. כל אלו חשובים מבחינת התאמת המנוף. ישנם מנופים שמרימים גם מאות טונות, אך חשוב לבצע הערכה מתאימה לפני שמתחילים את התהליך ההעברה.

איך יודעים אם יש לבניין גישה מתאימה למנוף?

גישה נוחה עבור מנוף להעברת דירה היא גישה שבה צריך טווח תנועה גדול. תיתכן גם כניסה אופקית במידת הצורך. המנוף צריך לעמוד מספיק קרוב על מנת לאפשר לו להתנייד כראוי, ועל הרכב המשנע אותו לעמוד קרוב אל משאית ההובלה כך שיש צורך גם במרפסת גדולה, וגם בחניה מספיק מאפשרת.

מהו סוג הריהוט או הציוד האפשרי להובלה עם מנוף?

לפני שנפרט על סוג הריהוט, נזכיר שכל ציוד שקשה לשנע אותו בחדרי המדרגות, או שאינו נכנס למעלית מתאים להובלה על ידי מנוף הרמה לקומות גבוהות או לכל קומה. לרוב, הריהוט המדובר הוא ספות, כורסאות, כבדות, פסנתרים רחבים, פסנתרים בכל מיני סוגים. מוצרי חשמל כבדים במיוחד כמו תנורים, מקררים וכו'. מיטות, שולחנות כבדים ופריטי פיסול ואומנות שיש חשש שינזקו בשינוע בחדר המדרגות או בכניסה למעלית.

מי מבטח את הציוד שעולה על ידי המנוף?

חברות המספקות שירותי מנוף להעברת דירה מבטחות את הציוד, ומן הסתם גם את הצוות המפעיל. יחד עם זאת, חשוב מאד לבדוק זאת בוודאות ולוודא את הנושא. אם חלילה ינזק הריהוט או הציוד שלכם, יש לכם הזכות לתבוע את החברה המספקת את מנוף ההרמה.

 

השמעת המאמר לכבדי ראייה

מנוף רהיטים
תוכן עניינים
השאירו פרטים להצעת מחיר או ייעוץ מקצועי
אולי תתעניין גם