תוכן עניינים

מרים משא – נעים להכיר, השירות שיקל עליכם במעבר הדירה 

כשאתם לפני מעבר דירה, כל לוגיסטיקה אפשרית וכל דבר שנשמע קצת 'כבד' עלול להלחיץ או לגרום לכם לחשוב שמדובר בפרוצדורה מסובכת, כשבאמת, לא מדובר במשהו מסובך במיוחד. כך גם למשל המושג מרים משא עלול להשאיר רושם של כלי בעייתי שבא לטפל אך ורק בבניינים שטרם נבנו, או מקומות הנמצאים בשיפוץ.

כשלמעשה, מדובר בכלי שהוא מנוף הרמה ומבצע הרמות משא לגובה לצורך אחסון ריהוט כבד וחשוב במיוחד במהלך מעבר דירה. תהליך של מעבר דירה יכול להיות מאד מייגע אם לא מתכננים אותו נכון, לשם כך בדיוק ישנו ציוד שיכול לסייע לכם במעבר דירה קל, מהיר וחלק.

 

מרים משא – למה חשוב שתקחו אותו בחשבון?

לפני שנדבר בדיוק על האפקטיביות של מרים משא נסביר גם מה תפקידו ובמה יעילותו. הרמות משא לגובה הן לא דבר פשוט, והן לרוב מתבקשות כאשר מתקיים מעבר דירה אל קומה גבוהה במיוחד, או בבניין שאין בו מעלית ויש צורך להעלות ציוד ברגל. או גם אם ישנו ריהוט שהוא פשוט כבד ואינו נכנס במעלית או במדרגות.

מדובר במנוף סולם או מנוף הרמה המבצע הרמות לגובה ובכך מקל עליכם את המעבר, חוסך לכם זמן באחסון הריהוט בדירה העתידית וריקון הדירה הנוכחית, שומר על הריהוט וגם מאפשר למובילים לשמור על בריאותם.

כשחושבים על ציוד מהסוג של מנוף הרמה במרכז עבור מעבר דירה חשוב שתדעו שזהו שירות חיצוני שאינו כלול במחיר של הובלת הריהוט, וחברות ההובלה לרוב מספקות אותו באופן חיצוני, ולכן גם מחוייב בנפרד.

 

מרים משא – מהו סוג הריהוט שניתן לכלול בשירות זה?

מנוף הרמה נועד להרמת משאות כבדים, אך ישנם לא מעט סוגים המכוונים לקומות מסוימות, ובמשקלים מסוימים ומסייעים בכל מה שקשור אל הרמות משא לגובה עם מנוף סולם איכותי שמצליח להרים סוגים מסוימים של ריהוט וציוד.

סוגי הריהוט המתבקש לרוב בסיטואציה של הרמות לגובה הם:

 • פסנתרים
 • מקררים
 • מכונות כביסה
 • מייבשים
 • מדיחי כלים
 • סלונים גדולים במיוחד
 • כורסאות כבדות
 • ספות גדולות
 • ארונות
 • פריטי אספנות גדולים
 • פסלים
 • שולחנות כבדים ורחבים

 

מרים משא המבצע הרמות לגובה מבצע זאת ממש באופן ישיר מרכב ההובלות אל תוך הבית מתוך או מחלון הסלון, או חלון המרפסת היות ואלו החלונות הכי רחבים וגדולים בבית.

היתרון העיקרי בהזמנת מנוף הרמה במרכז או בכל מקום אחר בארץ הוא יתרון חסכון הזמן והאפקטיביות. גם כאשר ישנם מובילים העובדים במקביל, או שמובילים את כל תכולת הבית עם מרים משא עדיין העבודה מהירה ואיכותית. היתרון המהותי יותר הוא יתרון הבטיחות.

מעבר לנושא של שמירה על בריאות המובילים כמובן, יש את נושא ביטחון הריהוט המועלה בצורה המאפשרת את שמירת הציוד ומונעת נזקים ופגמים. כן חשוב לציין שהחברה שתבחרו חייבת להיות חברה איכותית ובעלת מוניטין מקצועי ואמין, בעלת נסיון וותק והתמחות בתחום. כמו כן, חשוב שתוודאו שקיים ביטוח על התכולה המועברת אל הבית.

לוי הרמות היא חברה המתמחה במנופי הרמה ובעלת נסיון איכותי ומקצועי ללא דופי של מעל ל11 שנים בתחום. החברה מספקת שירות זמין במהירות, מחירים הוגנים וליווי מקצועי, אדיב ואישי מרגע ההזמנה ועד לאכלוס הריהוט בתוך הבית, ומיקומו במקום הנכון. עם לוי הרמות מעבר הדירה יהיה חלק, נעים, מהיר, יעיל וללא דאגות.

 

מרים משא – שאלות ותשובות

מהיכן שוכרים שירות של מנוף הרמה איכותי?

כדי לשכור שרותי מרים משא יש לפנות לפני הכל אל חברת ההובלות אותה שכרתם לצורך הובלת הדירה. לרוב, חברות ההובלה מכירות חברות המספקות שירותי מנוף סולם המבצע הרמות לגובה ואף מזמינות את השירות עבורכם. התשלום מתבצע בנפרד מהתשלום עבור ההובלה היות ומדובר בשירות אקסטרא ובתשלום שצריך להיות מועבר ישירות אל החברה המספקת אותו. 

כמה עולה שירות מנוף הרמה?

שירות הרמות לגובה על ידי מנוף עלותו מתחילה מכמה מאות שקלים, ויכול גם להגיע לאלפי שקלים. השירות מחושב על סמך שעת עבודה ותלוי גם בכמות הריהוט.

האם השירות כולל ביטוח?

כאמור, לא כל הזמנה כוללת ביטוח, ואת נושא הביטוח יש לוודא באופן פרטני. אך בהנחה וכן, חשוב לדעת שבמידה והריהוט נופל בשל רשלנות המנופאי, נפגם, או מגיע תקול, תוכלו לתבוע את חברת המנופים ישירות, או את חברת ההובלות בגין רשלנות. לרוב, זה לא קורה, אם אתם שוכרים חברה מקצועית המתמחה בתחום ובעלת נסיון וותק.

במה השירות יעיל?

שירות הרמות משא לגובה הוא שירות אפקטיבי שחוסך לכם הרבה מאד זמן בריקון, ואחסון התכולה בין דירה לדירה, ותוך כך גם מאפשר לכם להשקיע בפריקת הארגזים ביעילות ובמהירות כאשר אתם יודעים שהריהוט החשוב והיקר, פריטי האמנות במידה וישנם, ושאר חשוב בטוחים בידיהם של מנופאים איכותיים ומקצועיים ובידי חברה מקצועית שיודעת כיצד לתפעל את הציוד.

איך בוחרים חברה מקצועית בתחום?

לפני הכל, מדברים עם חברת ההובלות אותה שכרתם להובלת הדירה. לחברות ההובלה ישנן חברות מקצועיות איתן הן עובדות ועליהן הן ימליצו לכם. יחד עם זאת, כמו בכל תחום שבו מחפשים אנשי מקצוע מומלץ לבדוק עם הקרובים לכם, או גם לקבל חוות דעת משכנים ולדעת דרך מי הם ביצעו הובלה עם מנוף הרמה זה או אחר.

 

השמעת המאמר לכבדי ראייה

מרים משא
תוכן עניינים
השאירו פרטים להצעת מחיר או ייעוץ מקצועי
אולי תתעניין גם