משאית מנוף – מי זקוק לה וכיצד בוחרים את השירות הטוב ביותר?

תוכן עניינים

כל אדם יודע שתהליך מעבר דירה איננו תהליך קל. מלבד העובדה שעליו לארוז את כל תכולת הדירה שלו בצורה הבטוחה והאיכותית ביותר, עליו לבחור את חברת ההובלות שתספק לו שירות מקצועי ומנוסה ותבטיח כי כל תכולת הדירה שלו תגיע ליעדה החדש בצורה בטוחה ושלמה.

ישנם מקרים שבהם אין אפשרות להיעזר עבור העברת תכולת דירה בהובלה רגילה ויש צורך לבחור בהובלה באמצעות משאית מנוף. כמובן שגם במקרה הזה, חשוב מאוד לבחור בשירותי חברה המציעה מנוף הרמה על משאית, הטובה ביותר בתחום, אשר תוכלו לסמוך עליה כי היא תוביל את התכולה של הדירה שלכם בצורה בטוחה ליעדה.

 

מתי יש צורך בשירותי משאית מנוף?

כיום לא מעט חברות הובלות אשר מבצעות הובלות רגילות, עובדות עם חברות המציעות משאית מנוף וזאת מכיוון שהן מודעות לכך שישנם מקרים שבהם אין אפשרות להעביר תכולה באופן ידני ויש צורך להשתמש במנוף. הובלה עם מנוף רלוונטית במקרים שונים לרבות:

אם אתם מתגוררים בקומה גבוהה או אם היעד החדש שאליו אתם מעבירים את תכולת הדירה ממוקם בקומה גבוהה. אין ספק שבמקרה המדובר לא כדאי להעביר בצורה הרגילה את כל הציוד והריהוט וכדאי לבחור בשירותי משאית הכוללת מנוף אשר תסייע לכם להעביר את התכולה דרך החלון או המרפסת בצורה הרבה יותר בטוחה, קלה, נוחה וכמובן מהירה.

מקרה נוסף שבגינו כדאי לבחור בשירותי מנוף להעברת דירה, הוא מקרה שבו אין אפשרות להעביר את תכולת הדירה בצורה רגילה, כך לדוגמא: בבניין מגורים שבו גרם המדרגות צר או המעלית קטנה ואין אפשרות להעביר את הריהוט הגדול והכבד ועוד.

עוד מקרה שבגינו כדאי לבחור הובלת משאית מנוף הוא: אם אתם רוצים להעביר ציוד או ריהוט מאוד כבד כגון: מקרר תעשייתי או פסנתר כנף לקומה גבוהה, אין ספק כי במקרים הללו הדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מנוף להרמה.

כמובן שגם בכל מקרה שבו אתם מעוניינים שההובלה תתבצע בצורה המהירה ביותר, כדאי מאוד שתבחרו שירותי הובלות עם מנוף שכן, אין ספק כי הובלה מעין זאת מקצרת בצורה ניכרת את זמן ההובלה ותאפשר לכם להתמקם ביעד החדש בצורה קלה ומהירה יותר.

 

משאית מנוף

 

מהי משאית מנוף?

משאית מנוף קרויה גם עגורן. מדובר על משאית שעליה מורכב מנוף והיא מהווה את אחד מהכלים העיקריים העומדים לרשות אנשי מקצוע מתחום החקלאות, ההובלות והתעשייה. השימוש במנוף המורכב על משאית רלוונטי בעיקר עבור מקומות קטנים והוא מתאים עבור צרכים שונים כגון: גיזום ותלישה של עצים מהקרקע, עבודות מדופן חיצוני, פינוי או הרמה של ציוד כבד, הנפה והובלה של ציוד ועוד.

מטרתה העיקרי הוא לחסוך זמן וכסף שכן באמצעותה ניתן להפוך עבודות מורכבות בגובה לעבודות פשוטות, תוך הקפדה על כללי הבטיחות המחמירים ביותר. המשאית יכולה להיכנס למקומות קטנים והיא מהווה תחליף יעיל מאוד למקומות שבהם בלתי אפשרי להכניס עגורן גדול.

 

כיצד תבחרו בצורה הטובה ביותר משאית המציעה שירותי מנוף?

אם אתם זקוקים לשירותיו של מנוף הרמה בראשון לציון, חשוב מאוד שתפקידו לבדוק כמה דברים חשובים טרם אתם בוחרים בו:

ראשית כל, הדבר החשוב ביותר הוא ללא ספק לוודא כי המנוף מגיע עם מנופאי מקצועי ומנוסה, שהוסמך לעסוק בתחום. בכדי שתכולת הדירה שלכם תגיע ליעדה שלמה, יש צורך לבחור רק בחברה המבטיחה שירות מקצועי ללא פשרות.

שנית, עליכם לוודא באופן מוחלט, כי לחברה אשר מציעה את השירות המדובר יש ביטוח על כל התכולה שהיא מעבירה לכם. אין ספק שגם למנופאי המקצועי ביותר יכולות להיות טעויות שעלולים לעלות לכם ביוקר ועל כן, טרם אתם בוחרים מנוף הרמה ברמת השרון או בכל עיר אחרת, וודאו כי לחברה המציעה את השירות המדובר יש ביטוח.

כמובן שחשוב מאוד לוודא מראש, כי החברה מכירה בכל ההגבלות שיכולות להיות לתהליך הובלה מעין זה ומיידעת אתכם עוד טרם אתם בוחרים בשירותיה. כלומר, חשוב להבין כי הובלה באמצעות משאית מנוף איננה ברת ביצוע בכל המקרים.

ישנם מקרים שבהם אין חניה קרובה, אין גישה לבניין בו מצויה הדירה, הרחוב צר ואין אפשרות לעבור בו ועוד. אתם בוודאי לא רוצים לשכור את שירותיה של החברה ולהבין רק ברגע האמת כי הובלה באמצעות מנוף לא יכולה להתבצע במקרה שלכם.

 

המלצות, ותק וניסיון

בכדי לבחור את החברה הטובה ביותר בתחום, בהחלט לא כדאי לבצע חיפוש אקראי ברשת האינטרנט ותו לו. חשוב מאוד להבטיח כי החברה המדוברת תהיה מנוסה ביותר בתחום וכן, מקצועית. על כן, כדאי מאוד לבקש המלצות מאנשים שבחרו בשירותי החברה ויכולים להעיד עלה המקצועיות, הניסיון, העבודה הטובה והשירות האדיב.

כדאי לקרוא באינטרנט אודות כל חברה ולוודא כי אין לקוחות לא מרוצים המעידים על שירות לא מספיק מקצועי. כמובן שיש לבדוק כמה שנים החבר עוסקת בתחום והאם יש לה את הניסיון הרלוונטי לעסוק בו בצורה בטוחה ואיכותית.

 

שאלות ותשובות על משאית מנוף

כמה עולה משאית מנוף?

העלות של משאית עם מנוף זאת תשתנה בהתאם לפרמטרים שונים לרבות: החברה אשר מציעה את השירות, גודל המשאית והמנוף ובעיקר בהתאם לשעות העבודה, כאשר כל חברה תתמחר מחיר שונה לשעת עבודה. כמובן שלא פעם המחיר יהיה יקר יותר בהתאם לעבודה מורכבת יותר ויש לברר זאת מראש.

מהם היתרונות של שירותי הובלה בעזרת מנוף המורכב על משאית?

לשירות הובלה עם משאית שעליה מורכב מנוף יש יתרונות רבים לרבות: ביצוע הובלה בצורה מהירה יותר, ביצוע הובלות שבלתי אפשרי לבצע בצורה הרגילה ועוד. לא מעט חברות הובלות מבינות את היתרונות שבהובלה מעין זאת ומחפשים משאית מנוף למכירה בכדי להציע גם את השירות המדובר ללקוחותיהם. 

משאית מנוף
תוכן עניינים
השאירו פרטים להצעת מחיר או ייעוץ מקצועי
אולי תתעניין גם